5.217.302  |  školska 2018/2019. godina

Čestitka povodom početka nove školske godine

Dragi učenici, nastavnici i roditelji, u ponedjeljak 02.09.2019. godine u Kantonu Središnja Bosna počinje nova školska godina što je za sve nas veliki događaj, izazov i odgovornost.

Posebnu pažnju i čestitke upućujemo najmlađim školarcima, našim prvačićima, koji prvi put sjedaju u školske klupe.

Dragi učenici želimo vam što bolji uspjeh u ovoj školskoj godini, da sve poteškoće savladate uspješno, postižete odlične rezultate i hrabro idete putem obrazovanja, znanosti i kvaliteta.

Uvažavajte svoje nastavnike, ispunjavajte svoje zadatke i trudite se da budete ponos i primjer, prije svega vašim roditeljima/starateljima, ali i kompletnoj društvenoj zajednici.

Nadamo se da će vas na putu znanja pratiti najbolji rezultati, sreća i zdravlje.

Dragi roditelji/staratelji vaša uloga u razvoju vašeg djeteta je nezamjenjiva. Uključite se u svom punom kapacitetu u obrazovanje svoje djece i budite partneri školama. Samo svi zajedno, učenici, nastavnici i roditelji mogu doprinijeti razvoju punog potencijala djeteta, uvažavajući mogućnosti i različitosti svakog djeteta.

Svim učenicima, nastavnicima i roditeljima čestitamo početak školske 2019./2020. godine. Neka vas prati zdravlje i sreća.

MINISTAR
Bojan Domić

EMIS WEB | powered by QSS Virtual Cloud | ver. 5.5.0, zadnja izmjena 28.08.2018. - hr | developed by © 2019 SB