2.979.748  |  školska 2018/2019. godina

EMIS PRINT - novo izdanje 9.1

Obavještavaju se sve EMIS odgovorne osobe osnovnih i srednjih škola Kantona Središnja Bosna  da je kreirana nova inačica programa EMIS Print, koju je potrebno instalirati na školska  računala.

Zadnja inačica programa nosi redni broj  9.1 sa datumom kreiranja od 10.06.2018. godine. Ova nova inačica sadrži sljedeće promjene:

• manji broj škola (osnovne i srednje) su prijavile određene probleme tijekom tiskanja potvrda/svjedodžbi. Ova inačica programa razrješava navedene probleme,
  • od sada se za druge razrede osnovne škole koje izvode nastavu po bosanskom planu i programu uvjerenja o završenom drugom razredu izdaju na način da se umjesto opisnih, prikazuju brojčane ocjene,
  • za učenike osnovne škole koje izvode nastavu po hrvatskom planu i programu nisu izvršene nikakve promjene,
  • i određeni broj manjih unapređenja.

Napomena: kao i uvijek, posebnu pažnju obratiti na redni broj inačice programa poslije instalacije. Kao što je navedeno u naslovu, nova inačica mora prikazivati oznaku 9.1.

Preuzimanje zadnje inačice programskog rješenja EMIS Print se obavlja kroz Administrativni Panel (prva opcija u izborniku 'Linkovi') školskih poddomena sustava EMIS WEB.

Pristup školskim poddomenama je omogućen kroz tablični prikaz škola na glavnoj stranici informacijskog sustava EMIS Web, izbornik 'Škole'.

EMIS WEB | powered by QSS Virtual Cloud | ver. 5.5.0, zadnja izmjena 28.08.2018. - hr | developed by © 2018 SB