2.979.940  |  školska 2018/2019. godina

e-Dnevnik 6.8 - novi obrazac

Modul e-Dnevnika (ocjene.emis.ba) zadužen za digitalno izdavanje školskih dokumenta je u novoj inačici sustava 6.8 dodatno proširen implementacijom svjedodžbe o završenom razredu - prazan obrazac.

Prazan obrazac svjedodžbe o završenom razredu se u praksi pokazao kao veoma uporabljiv dokument u situacijama kao što su izvanredni kandidati koji pohađaju datu školu.

Postupak kreiranja tog obrazca zahtijeva otvaranje kartice podataka bilo kojeg postojećeg redovnog učenika, a potom sa izbornika dokumenata za tiskanje izabrati posljednju poveznicu pod nazivom ''Svjedodžba o završenom razredu prazan obrazac'.

Napomena: prazan obrazac svjedodžbe o završenom razredu je implementiran samo za srednje škole.

EMIS WEB | powered by QSS Virtual Cloud | ver. 5.5.0, zadnja izmjena 28.08.2018. - hr | developed by © 2018 SB