2.219.659  |  školska 2017/2018. godina

EMIS PRINT 7-8-2

Obavještavaju se sve EMIS odgovorne osobe osnovnih i srednjih škola Kantona Središnja Bosna  da je kreirana nova inačica programa EMIS Print, koju je potrebno instalirati na školska  računala.

Zadnja inačica programa nosi redni broj 7.8.2 sa datumom kreiranja od 23.06.2017. godine. Ova nova inačica sadrži sljedeće promjene:

• potvrde za učenike prvih i drugih razreda osnovnih škola. Uočena je greška u prikazu teksta 'Ocjena vladanja', uzrokovana operacijskim sustavom. Ova inačica razrješava taj problem.

Napomena: kao i uvijek, posebnu pažnju obratiti na redni broj inačice programa poslije instalacije. Kao što je navedeno u naslovu, nova inačica mora prikazivati oznaku 7.8.2.

Preuzimanje zadnje inačice programskog rješenja EMIS Print se obavlja kroz Administrativni Panel (prva opcija u izborniku 'Linkovi') školskih poddomena sustava EMIS WEB.

Pristup školskim poddomenama je omogućen kroz tablični prikaz škola na glavnoj stranici informacijskog sustava EMIS Web, izbornik 'Škole'.

EMIS WEB | powered by QSS Virtual Cloud | ver. 5.3.0, zadnja izmjena 24.09.2017. - hr | developed by © 2017 SB