2.110.769  |  školska 2016/2017. godina

EMIS PRINT 7-7-9

Obavještavaju se sve EMIS odgovorne osobe osnovnih i srednjih škola Kantona Središnja Bosna  da je kreirana nova inačica programa EMIS Print, koju je potrebno instalirati na školska  računala.

Zadnja inačica programa nosi redni broj 7.7.9 sa datumom kreiranja od 20.06.2017. godine. Ova nova inačica sadrži sljedeće promjene:

• potvrde o završenom razredu osnovnih škola za učenike SVIH osnovnih škola. Uočeno je da se za pojedine razrede tiskanje umjesto na lokalni printer preusmjerava na Microsoft XPS Document Writer. Ova inaćica razrješava taj problem, uzrokovan neadekvatnim operativnim sustavom.

Napomena: kao i uvijek, posebnu pažnju obratiti na redni broj inačice programa poslije instalacije. Kao što je navedeno u naslovu, nova inačica mora prikazivati oznaku 7.7.9.

Preuzimanje zadnje inačice programskog rješenja EMIS Print se obavlja kroz Administrativni Panel (prva opcija u izborniku 'Linkovi') školskih poddomena sustava EMIS WEB.

Pristup školskim poddomenama je omogućen kroz tablični prikaz škola na glavnoj stranici informacijskog sustava EMIS Web, izbornik 'Škole'.

EMIS WEB | powered by QSS Virtual Cloud | ver. 5.1.5, zadnja izmjena 07.07.2017. - hr | developed by © 2017 SB