Nova aplikacija: EMIS Rasporedi

Kako se bliži kraj školske godine, sve više postaje važna problematika vezana za pravljenje rasporeda sati za iduću godinu. S novom aplikacijom 'EMIS Rasporedi', brige ravnatelja (ali i nastavnog osoblja) zbog tog problema postaju stvar prošlosti!

Aplikacija 'EMIS Rasporedi' je master planom razvoja sustava EMIS planirana za implementaciju u osnovnim i srednjim školama KSB tijekom 2017. godine, sa ciljem da škole koje pokažu interes i spremnost za prelazak na taj novi vid rada tijekom ljetnih odmora kreiraju rasporede sati za novu 2017./2018. školsku godinu.

S posebnim zadovoljstvom objavljujemo da su sve aktivnosti u svezi tog projekta uspješno okončane, te da je aplikacija 'EMIS Rasporedi' od danas punopravni član obitelji EMIS. Aplikacija je od ranije istestirana na mnogim institucijama izvan sustava osnovnih i srednjih škola KSB, ali je u proteklom periodu dograđena i istestirana i na tri škole KSB. To su Katolički školski centar 'Petar Barabarić' - osnovna škola, Katolički školski centar 'Petar Barabarić' - Gimnazija Travnik i Mješovita srednja tehnička škola Travnik. U sva tri slučaja (a kao što vidimo radi se o tri različite skupine škola - osnovna, gimnazija, strukovna) nova je aplikacija veoma uspješno kreirala rasporede, sukladno preduvjetima koji su uvaženi u rasporedima tih škola u proteklom periodu.

Aplikacija 'EMIS Rasporedi' je dio našeg Integriranog edukacionog informacijskog sustava EMIS, što znaći da se podatci o nastavnicima automatski preuzimaju integriraju u aplikaciju za rasporede. Uz pomoć aplikacije 'EMIS Rasporedi' se ne samo mogu uspješno generirati rasporedi bilo koje škole KSB, nego se to radi neusporedivo efikasnije, lakše i brže. I što je najvažnije - najčešće bolje od klasičnog načina rada.

Više detalja o samoj aplikaciji možete naći na ovom linku ili klikom na sliku sa rasporedom koja se nalazi na desnoj strani početne stranice.

Nadamo se da će škole prepoznati značaj ove nove aplikacije te da će pokazati interes i spremnost na njeno aktiviranje, a time i poboljšati i unaprijediti svoje planiranje i cjelokupni rad.

EMIS WEB | powered by QSS Virtual Cloud | ver. 5.5.0, zadnja izmjena 28.08.2018. - hr | developed by © 2020 SB