2.110.771  |  školska 2016/2017. godina

7
Informacijski sustav za elektronsko izdavanje potvrda i svjedodžbi učenika osnovnih i srednjih škola Kantona Središnja Bosna - Srednjobosanskog Kantona
EMIS PRINT
5
Faktori rizika u prometu kod mladih
21.08.2017
ponedjeljak
djelomična naoblaka
Vrijeme u Vitezu
6
3
Izvještaji
18
EMIS WEB 2.0 analiza ostvarenih rezultata u učenju i vladanju ... ispod i iznad površine
Što bi se dogodilo kada bi Zemlja ostala bez kisika na pet sekundi?
EMIS WEB 2.0 integracija kompleksnih komponenti u jedinstveni informacioni sistem
8

EMIS PRINT 7-8-2

Obavještavaju se sve EMIS odgovorne osobe osnovnih i srednjih škola Kantona Središnja Bosna  da je kreirana nova inačica programa EMIS Print, koju je potrebno instalirati na školska  računala.

Zadnja inačica programa nosi redni broj 7.8.2 sa datumom kreiranja od 23.06.2017. godine. Ova nova inačica sadrži sljedeće promjene:

• potvrde za učenike prvih i drugih razreda osnovnih škola. Uočena je greška u prikazu teksta 'Ocjena vladanja', uzrokovana operacijskim sustavom. Ova inačica razrješava taj problem.

Napomena: kao i uvijek, posebnu pažnju obratiti na redni broj inačice programa poslije instalacije. Kao što je navedeno u naslovu, nova inačica mora prikazivati oznaku 7.8.2.

Preuzimanje zadnje inačice programskog rješenja EMIS Print se obavlja kroz Administrativni Panel (prva opcija u izborniku 'Linkovi') školskih poddomena sustava EMIS WEB.

Pristup školskim poddomenama je omogućen kroz tablični prikaz škola na glavnoj stranici informacijskog sustava EMIS Web, izbornik 'Škole'.

Čestitka

„U ime djelatnika Ministarstva obrazovanja, znanosti, kulture i športa i svoje osobno ime, svim vjernicima islamske vjeroispovijesti u predškolskim ustanovama, osnovnim i srednjim školama,  visokoškolskim ustanovama te ustanovama i udrugama iz područja kulture, športa, informiranja i autoškola u Kantonu Središnja Bosna,  upućujem iskrene čestitke u povodu predstojećih Bajramskih blagdana.“

MINISTRICA
Katica Čerkez

EMIS PRINT 7-8-1

Zadnja inačica programa nosi redni broj 7.8.1 sa datumom kreiranja od 22.06.2017. godine. Ova nova inačica sadrži sljedeće promjene:

• potvrde/svjedodžbe za učenike SVIH osnovnih škola. Uočene su određene nepravilnosti u podešavanju margina stranica obrazaca uzrokovane operacijskim sustavom. Ova inačica razrješava taj problem.

Napomena: kao i uvijek, posebnu pažnju obratiti na redni broj inačice programa poslije instalacije. Kao što je navedeno u naslovu, nova inačica mora prikazivati oznaku 7.8.1.

EMIS PRINT 7-8-0

Zadnja inačica programa nosi redni broj 7.8.0 sa datumom kreiranja od 21.06.2017. godine. Ova nova inačica sadrži sljedeće promjene:

• potvrde o završenom 1. do 5. razredu (drugo polugodište) osnovnih škola za učenike SVIH osnovnih škola. Uočena je gramatička greška kod datuma rođenja učenika/ce - riječ 'godine' je bila skraćena na 'godin'. Ova inaćica razrješava taj problem.

Napomena: kao i uvijek, posebnu pažnju obratiti na redni broj inačice programa poslije instalacije. Kao što je navedeno u naslovu, nova inačica mora prikazivati oznaku 7.8.0.

EMIS PRINT 7-7-9

Zadnja inačica programa nosi redni broj 7.7.9 sa datumom kreiranja od 20.06.2017. godine. Ova nova inačica sadrži sljedeće promjene:

• potvrde o završenom razredu osnovnih škola za učenike SVIH osnovnih škola. Uočeno je da se za pojedine razrede tiskanje umjesto na lokalni printer preusmjerava na Microsoft XPS Document Writer. Ova inaćica razrješava taj problem, uzrokovan neadekvatnim operativnim sustavom.

Napomena: kao i uvijek, posebnu pažnju obratiti na redni broj inačice programa poslije instalacije. Kao što je navedeno u naslovu, nova inačica mora prikazivati oznaku 7.7.9.

EMIS WEB | powered by QSS Virtual Cloud | ver. 5.1.5, zadnja izmjena 07.07.2017. - hr | developed by © 2017 SB