(ocijenjeno sa 0 / 0 korisnika)

OŠ Novi Travnik, 21.veljače 2019.godine

OSNOVNA GLAZBENA ŠKOLA JAKOVA GOTOVCA NOVI TRAVNIK, NOVI TRAVNIK

Ravnateljica Osnovne škole Novi Travnik Anđa Džambas i ravnatelj Osnovne škole Rugvica Robert Munđer potpisali povelju o prijateljstvu i budućoj suradnji ovih dviju škola. Svoje sudjelovanje u programu obilježavanja ovog događaja uzela je i naša glazbena škola. David Šapina je sjajnom izvedbom  „DOCTOR GRADUS AD PARNASSUM“, autora Claudea Debussya izmamio veliki pljesak publike.

David Šapina je iznimno vrijedan i talentiran učenik VI. razreda glazbene škole na instrumentu glasovir u klasi profesora Darka Dujmušića. Dobitnik je prve nagrade 2017.g. i druge nagrade 2015.g. na Međunarodnom muzičkom natjecanju Slobomir u Bijeljini i treće nagrade na Međunarodnom pijanističkom natjecanju u Smederevu 2017.g..