(ocijenjeno sa 5,00 / 1 korisnika)

SVEČANO OBILJEŽEN DAN OSNOVNE ŠKOLE "KISELJAK 2", ZABRĐE

OSNOVNA ŠKOLA "KISELJAK 2", ZABRĐE, KISELJAK

Tridesetog maja 2017. godine održana je priredba povodom Dana škole. Velikom broju roditelja, gostiju prezentovan je program koji su marljivo pripremali učenici zajedno sa svojim nastavnicima. Ovom prilikom na scenu je tokom nastupa izašao veliki broj učenika od prvog do osmog razreda.

Program bogat sadržajima, pjesme, igre i drame je oduševio posjetioce. Osim priredbe, roditeljima i gostima su prezentovani rezultati postignuti na općinskim i kantonalnim takmičenjima.

Prezentacijom je pokazano koliko je naša škola u ovoj školskoj godini podigla nivo kvaliteta nastave i uslova rada u našoj školi.