(ocijenjeno sa 0 / 0 korisnika)

MLADI VITEŠKI HARMONKAŠI NASTAVLJAJU NIZATI USPJEHE

OSNOVNA GLAZBENA ŠKOLA JAKOVA GOTOVCA NOVI TRAVNIK, NOVI TRAVNIK

Mladi, nadareni glazbenici iz Viteza, Klara Blaž i Marko Šapina, ostvarili su zapažen nastup na XI. Međunarodnom festivalu „Dani harmonike“ u Ugljeviku. Pod uspješnim vodstvom profesorice Emine Berbić, Klara je osvojila drugu nagradu u I. kategoriji sa osvojenih 86,33 boda,dok je Marko sa 71,33 boda osvojio treću nagradu u II. kategoriji.

Festival se održava od  12. do 16. travnja u organizaciji Muzičke škole "Kornelije Stanković", Udruženja umjetnika "Artist" i Centar lepih umetnosti Jovana ?olundžije "Guarnerius" iz Beograda,a okupio je natjecatelje iz 16 zemalja.

Pred učenicima i nastavnicima OGŠ Jakova Gotovca Novi Travnik Područni odjel Vitez su novi glazbeni izazovi. Želimo im puno uspjeha na XXII. Otvorenom federalnom natjecanju učenika i studenata glazbe u Bihaću.