(ocijenjeno sa 0 / 0 korisnika)

Mladi volonteri OŠ "Kiseljak 2", Zabrđe zasadili novo stablo na Španskom trgu

OSNOVNA ŠKOLA "KISELJAK 2", ZABRĐE, KISELJAK

Preko dvije stotine volontera iz više od 30 osnovnih škola realiziralo je prvu zajedničku aktivnost - sadnju stabla pod sloganom "Volontiranje je cool!", koje će kao simbol tolerancije i uspomena na zajedničko djelovanje grupa, "ostati budućim generacijama". Među njima bili su i naši učenici - volonteri uz koordinaciju pedagogice škole, Adise Barić.

Preko dvije stotine volontera iz više od 30 osnovnih škola realiziralo je prvu zajedničku aktivnost - sadnju stabla pod sloganom "Volontiranje je cool!", koje će kao simbol tolerancije i uspomena na zajedničko djelovanje grupa, "ostati budućim generacijama". Među njima bili su i naši učenici - volonteri uz koordinaciju pedagogice škole, Adisom Barić.

Organizovana je i radionica za učenike posvećena međuetničkoj toleranciji i zajedničkom djelovanju mladih volontera. Na taj način kod učenika se razvijaju moralne vrijednosti koje će im biti potrebne za cijeli život.