(ocijenjeno sa 0 / 0 korisnika)

BOŽIĆNI KONCERT PO JAJCE, 17. prosinca 2018.

OSNOVNA GLAZBENA ŠKOLA JAKOVA GOTOVCA NOVI TRAVNIK, NOVI TRAVNIK

U prigodi nadolazećeg blagdana Božića, OGŠ Jakova Gotovca PO Jajce je svome gradu Jajcu podarila divan glazbeni doživljaj. Glazbena čestitka satkana od najljepših božićnih pjesama i melodija dugo će ostati u sjećanju mladih glazbenika grada Jajca, kao i publike koja je sve njihove nastupe nagradila velikim pljeskom.

Koncert je započeo veselim nastupom zbora pod vodstvom nastavnice Ivice Jevtovik,a uz glasovirsku pratnju profesorice Katarine Ladan. Potom su uslijedili sjajni nastupi učenika na violini, glasoviru i gitari koje su pripremili vrijedni nastavnici: Ana Medić, Ivica Jevtovik, Gordana Odžić, Lejla Handukić, Maja Amidžić, Stojana Marjanović i Aleksandar Jokić.

Ovo lijepo glazbeno druženje odjavio je nastup malog i velikog zbora uz instrumentalnu pratnju mješovitog orkestra pod ravnanjem profesora Alojza Čakarića.

Svim učenicima, roditeljima i zaposlenicima škole želimo sretan i blagoslovljen Božić te sretnu i uspješnu Novu godinu!