(ocijenjeno sa 0 / 0 korisnika)

GODIŠNJI KONCERT SGŠ JAKOVA GOTOVCA

SREDNJA GLAZBENA ŠKOLA JAKOVA GOTOVCA, NOVI TRAVNIK

5.lipnja 2019.god. odtžan je Godišnji koncert Srednje glazbene škole Jakova Gotovca Novi Travnik na kojem su nastupili učenici koji su u školskoj 2018./2019.god.postigli najbolje rezultate na Federalnom i međunarodnim natjecanjima.

5.lipnja 2019.god. održan je Godišnji koncert naše škole na kojem su nastupili učenici koji su u školskoj 2018./2019.god.postigli najbolje rezultate na natjecanjima. Dodjeljene su i nagrade učenicima i profesorima za iznimne rezultate na školskom,Federalnom i međunarodnim natjecanjima u Bijeljini,Sarajevu, Istočnom Sarajevu i Tivtu. Osvojeno je ukupno 28 nagrada: 1 specijalna,12 prvih, 11 drugih i 4 treće nagrade. Pohvaljeni su Vijeće učenika koje je sudjelovalo u brojnim projektima. Posebnu priznanje primile su predsjednica vijeća učenika i prof. Ivona Franjić za osvojenu I.nagradu za najbolju fotografiju u sklopu projekta "Dani europskog naslijeđa".