(ocijenjeno sa 0 / 0 korisnika)

Eko - kviz "Lijepa naša" 2019

OSNOVNA ŠKOLA "BRESTOVSKO", KISELJAK

8. svibnja 2019. godine održan je Eko - kviz "Lijepa naša" 2019. za predmetnu nastavu u OŠ "13.RUJAN" Jajce, na kojem su sudjelovali i učenici naše škole.

Ovo je jedno od najsloženijih natjecanja u izvannastavnim aktivnostima, koje osim gradiva iz pojedinih predmeta uključuje prikaz konkretnih aktivnosti i promišljanja o prirodnim, kulturnim i civilizacijskim vrijednostima, te razvitku odgovornosti i pozitivnog stava prema okruženju u kojem živimo.

Natjecanje se sastoji od tri djela: prezentacija u kojoj učenici predstavljaju svoj projekt, pismenog i usmenog dijela. Usmenom djelu pristupa samo pet najuspješnijih škola.

Naši tim su činili učenici: KARLA VUJICA, IVAN VIDOVIĆ, KARLO KOMŠIĆ I DRAŽAN BOŠNJAK.

Nakon pismenog dijela i prezentacije učenici su ostvarili odličan uspjeh i izborili finale.

Na kraju natjecanja su zauzeli 3. mjesto od ukupno 19 osnovnih škola koje su sudjelovale! Ne samo da su pokazali zavidno znanje, nego su se istakli i u komunikaciji i pozitivnom razmišljanju za što su dobili posebne pohvale od povjerenstva. Naši učenici zaslužuju sve pohvale i čestitke, kao i njihova mentorica Anđela Kukrić. ?

Sve što je prirodno, dobro je.
Francois Rabelais