(ocijenjeno sa 0 / 0 korisnika)

DRUGA NAGRADA ZA DAVID NA PIJANISTIČKOM NATJECANJU U BIJELJINI, 19.svibnja 2019.

OSNOVNA GLAZBENA ŠKOLA JAKOVA GOTOVCA NOVI TRAVNIK, NOVI TRAVNIK

Sudjelovanjem na VI. Međunarodnom muzičkom natjecanju Slobomir u Bijeljini, učenici i nastavnici OGŠ Jakova Gotovca Novi Travnik su uspješno završili planirana natjecanja u školskoj 2018,/19.godini.

U disciplini klavir solo, drugu nagradu u III.a kategoriji (87 bodova) osvojio je David Šapina, učenik šestog razreda glazbene škole. Ovaj mladi, nadareni glazbenik je dobitnik više nagrada pod uspješnim vodstvom profesora Darka Dujmušića.

Natjecanje je održano u Bijeljini od 16. do 19. svibnja u organizaciji tamošnje Akademije umjetnosti Univerziteta Slobomir P.

Stručni ocjenjivački sud činili su ugledni glazbeni pedagozi i pijanisti: Aida Gavrilova (Španija), Olga Borzenko (Srbija), Slađana Dedić (BiH), Dario Zombra (BiH) i Greta Šećerkadić (BiH).