(ocijenjeno sa 0 / 0 korisnika)

I. MJESTO NA KANTONALNOM NATJECANJU "UPOZORAVANJE NA OPASNOST OD MINA"

OSNOVNA ŠKOLA "GROMILJAK", KISELJAK

Učenici Osnovne škole "Gromiljak" su osvojili I. mjesto na kantonalnom natjecanju iz programa "Upozoravanje na opasnost od mina", koje se održalo u OŠ "Novi Travnik" u Novom Travniku dana 6. 11. 2018. godine.

Dana 6.11.2018. godine u Osnovnoj školi "Novi Travnik" u Novom Travniku održano je 20. jubilarno kantonalno natjecanje iz programa "Upozoravanje na opasnost od mina".

Organizator ovog natjecanja je Crveni križ Kantona Središnja Bosna. Općinu Kiseljak su predstavljali učenici Osnovne škole "Gromiljak" koji su pobijedili na općinskom natjecanju: Katarina Miloš, Lea Štrljić i Franko Tomičić.

Učenike je predvodio voditelj sekcije Crvenog križa Vinko Franković. Na natjecanju je sudjelovalo 10 timova koji su svoje znanje pokazali na pet zadataka: usmeni odgovori, slika - slagalica, pantomima, igra detekcije i ispravi netočne rečenice.

Učenici OŠ „Gromiljak“ su ostvarili najbolje rezultate u svim datim zadacima te zasluženo osvojili I. mjesto i plasman na federalnu razinu natjecanja.