(ocijenjeno sa 0 / 0 korisnika)

USKRSNI KONCERT PO GLAZBENE ŠKOLE BUSOVAČA, 8.svibnja 2019.

OSNOVNA GLAZBENA ŠKOLA JAKOVA GOTOVCA NOVI TRAVNIK, NOVI TRAVNIK

Sinoć je župnoj crkvi sv. Ante Padovanskog u Busovači, Osnovna glazbena škola Jakova Gotovca područni odjel Busovača održala svoj Uskrsni koncert. Učenici glazbene škole su se predstavili na glasoviru, gitari i harmonici,a njihov nastup je otvorio zbor glazbene škole pod vodstvom nastavnice Ljubice Ljubos. Koncert su uveličali i gosti iz Fojnice i Viteza.

Koncert je započeo prigodnom pjesmom „Uskrsnu Isusu doista“ u izvedbi baritona Siniše Markanovića, uz orguljašku pratnju profesorice Davorke Dujmušić.

Gosti ovog blagdanskog koncerta su bili učenici Srednje glazbene škole Jakova Gotovca iz Novog Travnika. Hermosinom skladbom „Gernika“ predstavio se oktet harmonika pod ravnanjem profesora Emira Smajiša.

Uz violinsku pratnju profesorice Ljiljane Marić i profesorice Davorke na glasoviru, stihove Anite Martinac "Kako može uspjeti ljudski život", recitirao je Ivan Sajević.

Program priredili nastavnici: Davorka Dujmušić-voditeljica odjela, Ljubica Ljubos, Gordana Kačar, Mladen Rajić, Mario Pantner i Ivan Andrijašević.

Bila je to lijepa uskrsna čestitka učenika, djelatnika i gostiju glazbene škole!