(ocijenjeno sa 0 / 0 korisnika)

INTERNI SAT U ŠKOLSKOJ 2018./19.G. 3.prosinca 2018.godine

OSNOVNA GLAZBENA ŠKOLA JAKOVA GOTOVCA NOVI TRAVNIK, NOVI TRAVNIK

U amfiteatru glazbene škole, učenici i nastavnici su održali svoj prvi interni sat u ovoj školskoj godini.

Ovo lijepo glazbeno druženje otvorila je vesela pjesma učenika pripremnog razreda. Ovo je njihov prvi i dugo čekani nastup kojim su unijeli radost u srca publike.

Učenici su nestrpljivo čekali da kroz radost muziciranja sa svojim roditeljima i gostima podijele svu ljepotu koju umjetnička glazba nosi. U nju su utkali zajednički trud i rad sa svojim nastavnicima.

Već smo ušli u vrijeme Adventa, uskoro će uslijediti interni sati klase i Božićni koncert koji će krunisati završetak prvog obrazovnog razdoblja.

Svi su uživali u ovom kratkom, ali slatkom internom satu. Naredno druženje uz veselu pjesmu i zvonke zvuke glazbala dogovoreno je na Božićnom koncertu, 18. prosinca u 19 sati u Zelenoj dvorani Osnovne škole Novi Travnik.

Do tada nam budite živi, zdravi i veseli!!!