Vijesti iz osnovnih i srednjih škola Kantona

II.NAGRADA NA INTERNACIONALNOM FESTIVALU MUZIKE "AKORDEON ART plus" 16.05.2019 3038
Srednja glazbena škola Jakova Gotovca, Novi Travnik

Na Internacionalnom festivalu " AKORDEON  ART plus" u Istočnom Sarajevu u kategoriji komorni ansambli učenice naše škole Gabriela Blaž, Ema Blažević i Ana Šuta osvojile II.nagradu.

Eko - kviz "Lijepa naša" 2019 10.05.2019 7492
Osnovna škola "Brestovsko", Kiseljak

8. svibnja 2019. godine održan je Eko - kviz "Lijepa naša" 2019. za predmetnu nastavu u OŠ "13.RUJAN" Jajce, na kojem su sudjelovali i učenici naše škole.

Ovo je jedno od najsloženijih natjecanja u izvannastavnim aktivnostima, koje osim gradiva iz pojedinih predmeta uključuje prikaz konkretnih aktivnosti i promišljanja o prirodnim, kulturnim i civilizacijskim vrijednostima, te razvitku odgovornosti i pozitivnog stava prema okruženju u kojem živimo.

KANTONALNA SMOTRA NAUČNO-TEHNIČKOG STVARALAŠTVA MLADIH SBK 10.05.2019 7406
Osnovna škola "Kiseljak 2", Zabrđe, Kiseljak

Učenik IX -tog razreda naše škole, Bilal Bašić na kantonalnoj smotri naučno-tehničkog stvaralaštva mladih SBK osvojio  prvo mjesto. Mentor nastavnica tehničke kulture Sabrija Šabaredžović.

USKRSNI KONCERT PO GLAZBENE ŠKOLE BUSOVAČA, 8.svibnja 2019. 09.05.2019 7534
Osnovna glazbena škola Jakova Gotovca Novi Travnik, Novi Travnik

Sinoć je župnoj crkvi sv. Ante Padovanskog u Busovači, Osnovna glazbena škola Jakova Gotovca područni odjel Busovača održala svoj Uskrsni koncert. Učenici glazbene škole su se predstavili na glasoviru, gitari i harmonici,a njihov nastup je otvorio zbor glazbene škole pod vodstvom nastavnice Ljubice Ljubos. Koncert su uveličali i gosti iz Fojnice i Viteza.

VELIKI USPJEH SGŠ NA XXII. FEDERALNOM NATJECANJU UČENIKA I STUDENATA GLAZBE U BIHAĆU 29.04.2019 38276
Srednja glazbena škola Jakova Gotovca, Novi Travnik

Učenici naše škole na XXII Federalnom natjecanju učenika i studenata glazbe u Bihaću osvojili dvije prve i jednu drugu nagradu.

1 2 3 4 5  ...  Zapis: 1 - 5 / 253