Vijesti iz osnovnih i srednjih škola Kantona

UČIONICA ZA PREDŠKOLSKI ODGOJ SPREMNA U PŠ "BOJSKA" 08.03.2019 37
Osnovna škola "Pajić Polje", Gornji Vakuf - Uskoplje

Učionica za predškolski odgoj spremna u PŠ " Bojska". U predhodnom periodu uprava škole u saradnji sa Ministarsvom,obrazovanja, nauke , kulture i sporta SBK je izvršila opremanje učionice za predškolski odgoj u ovoj našoj područnoj školi.

PRIREDBA POVODOM DANA NEZAVISNOSTI 08.03.2019 41
Osnovna škola "Pajić Polje", Gornji Vakuf - Uskoplje

Dana 28.02. 2019. godine održana je priredba povodom Dana nezavisnosti u Osnovnoj školi "Pajić Polje"

INTERNI SAT POD MASKAMA_4.ožujka 2019.godine 04.03.2019 4698
Osnovna glazbena škola Jakova Gotovca Novi Travnik, Novi Travnik

U povodu maškara u Osnovnoj glazbenoj školi Jakova Gotovca Novi Travnik održan je tradicionalni interni sat pod maskama. Nekim učenicima maske su pomogle da pobijede tremu svog prvog nastupa,a već na sljedećem nastupu iskustvo će biti na njihovoj strani.

Polaganjem cvijeća na spomen -obilježjima obilježen Dan nezavisnosti BiH 03.03.2019 4065
Treća osnovna škola Bugojno, Bugojno

01.03.2019.g. Članovi historijske sekcije naše škole, zajedno sa nastavnikom Alenom Jahjom i direktoricom škole Amelom Haračić učestvovali su u svečanom obilježavanju 1.marta Dana nezavisnosti BIH , koje je upriličio načelnik Općine Hasan Ajkunić.

Obilježavanje Dana prevencije nasilja u školama _Dan ružičastih majica 27.02.2019 4163
Treća osnovna škola Bugojno, Bugojno

U povodu 27.02. Dana prevencije nasilja u školama -Dana ružičastih majica  u Trećoj i Prvoj osnovnoj školi Jaklić Bugojno  održano je niz aktivnosti sa ciljem obilježavanja ovog veoma važnog datuma za učenike i školsku zajednicu . Urađena je radio –emisija koja je najavila važnost   razmišljanja o  ovoj  trenutno veoma aktualnoj temi  za učenike  .

1 2 3 4 5  ...  Zapis: 1 - 5 / 226