Vijesti iz osnovnih i srednjih škola Kantona

ODRŽANA BOŽIĆNA PRIREDBA U OŠ "LEPENICA" 23.12.2018 1808
Osnovna škola "Lepenica", Kiseljak

U petak, u sportskoj dvorani naše škole održana je tradicionalna priredba povodom najradosnijeg blagdana Božića.

ODRŽAN BOŽIĆNI KONCERT OGŠ JAKOVA GOTOVCA NOVI TRAVNIK 19.12.2018 1790
Osnovna glazbena škola Jakova Gotovca Novi Travnik, Novi Travnik

Sinoćnjim koncertom u Zelenoj dvorani OŠ Novi Travnik, učenici glazbene škole su zvonkim zvucima glazbala i veselom dječjom pjesmom najavili skori dolazak najradosnijeg kršćanskog blagdana Božića.

Blagdanski koncert pod nazivom „Od Božića do Božića“ je ponudio sjajne izvedbe mladih, talentiranih glazbenika, koje je publika popratila velikim pljeskom.

BOŽIĆNI KONCERT PO JAJCE, 17. prosinca 2018. 19.12.2018 11701
Osnovna glazbena škola Jakova Gotovca Novi Travnik, Novi Travnik

U prigodi nadolazećeg blagdana Božića, OGŠ Jakova Gotovca PO Jajce je svome gradu Jajcu podarila divan glazbeni doživljaj. Glazbena čestitka satkana od najljepših božićnih pjesama i melodija dugo će ostati u sjećanju mladih glazbenika grada Jajca, kao i publike koja je sve njihove nastupe nagradila velikim pljeskom.

“U SUSRET BOŽIĆU” 17.12.2018 12077
Osnovna glazbena škola Jakova Gotovca Novi Travnik, Novi Travnik

Najljepšu blagdansku čestitku svome gradu,a i brojno publici u župnoj crkvi sv. Ante, uputili su učenici i djelatnici Osnovne glazbene škole Jakova Gotovca PO Busovača.

POBJEDNICI NAGRADNE IGRE 09.12.2018 8746
Mješovita srednja škola Busovača, Busovača

Video klip MSŠ Busovača pobjednik nagradne igre BNC shop. Video klip naše Škole sa 1,2k lajkova je pobjednik nagradne igre i dobitnik 10 računara za kabinet informatike. Čestitke učenicima i profesor Mekić Smaji.

1 2 3 4 5  ...  Zapis: 1 - 5 / 213