Vijesti iz osnovnih i srednjih škola Kantona

Sreća - to je biti sa prirodom, gledati je i s njom govoriti. 28.06.2017 9146
Osnovna škola "Brestovsko", Kiseljak

Kažu da djeca ne pamte ono što su u djetinjstvu imali, već mjesta na kojima su bili, stvari koje su vidjeli i osjećaje koje su doživjeli. Zato je odlazak na izlet u prirodu uvijek dobar izbor! Niži razredi naše škole zajedno sa svojim učiteljima uživali su u jednodnevnom izletu, kojemu je u prilog išao i prelijep proljetni dan.

Daljina je u glavi a ne u srcu... ispraćaj osmaša 27.06.2017 9173
Osnovna škola "Brestovsko", Kiseljak

Završna svečanost kojom se u OŠ „Brestovsko“ tradicionalno obilježava kraj osnovnoga obrazovanja i koja je postala svojevrsni "brand" naše škole, ove godine je održana 14. lipnja 2017. godine u školskoj dvorani. Iako je završna svečanost, u pravilu, izuzetno posjećena, dvorana je u pravom smislu riječi bila – pretijesna. Scenarij i organizaciju završne svečanosti maturanata izvrsno su odradili učenici, uz pomoć razrednice, ravnateljice i djelatnika.

"U svakoj stvari u prirodi ima nešto veličanstveno. " Aristotel 16.06.2017 11926
Osnovna škola "Brestovsko", Kiseljak

Na što vas asocira boravak u planinama? Na svježi zrak i šetnju šumskim puteljcima? Na brojne sportske aktivnosti u kojima možete uživati tijekom boravka u prirodi? I jedno i drugo su izuzetno opuštajuće strane boravka u planinama i donose brojne dobrobiti za zdravlje.

MATURALNA ZABAVA 05.06.2017 15174
Mješovita srednja škola Busovača, Busovača

Maturanti naše Škole, njih oko 90 je 24.5.2017. godine, kroz svečani špalir prošetalo ulicama Busovače, da bi organizovano autobusima otputovali u Sarajevo u Hotel "Hollywood" u kojem je održana maturalna zabava.

SVEČANO OBILJEŽEN DAN OSNOVNE ŠKOLE "KISELJAK 2", ZABRĐE 30.05.2017 16023
Osnovna škola "Kiseljak 2", Zabrđe, Kiseljak

Tridesetog maja 2017. godine održana je priredba povodom Dana škole. Velikom broju roditelja, gostiju prezentovan je program koji su marljivo pripremali učenici zajedno sa svojim nastavnicima.

1 2 3 4 5  ...  Zapis: 1 - 5 / 154